Jste zde

Domů

Wenns

Vydejte se do pitztalského střediska Wenns

Pitztal Mountain Bike Marathon 2013

Pohled na pitztalské hory
Autor: Sean Vos

Pitztal Mountain Bike Marathon

Termín: 9. června 2013, od 9:00 hodin

Místo: Wenns

V neděli 9. června 2013 se bude konat v Pitztalu zajímavá akce pro všechny milovníky horských kol - Pitztalský maratón na horských kolech.

Popisy jednotlivých tras a pár základních informací:

Trasa A:

Aktivity ve Wennsu

Rakouská obec Wenns

Centrální poloha v údolí Pitztal činí z obce Wenns místo s širokou nabídkou, co se týče sportovních aktivit i zábavy. V první řadě musíme určitě zmínit pěší turistiku v krásné horské krajině. Voňavé horské pastviny, majestátní hory a velké množství horských chat okouzlí jistě malé i velké turisty.

Zimní dovolená ve Wennsu

Rakouský skiareál Hochzeiger

Sportovní středisko v centrální části údolí Pitztal se v každé roční době ukazuje v celé své kráse. Ať už přijedete v létě nebo v zimě, Wenns má vždy co nabídnout. Zimní dovolená v této krásné, často hluboce zasněžené krajině, je opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Zimní pitztalské údolí je skutečný ráj pro všechny milovníky pohybu. A je jedno, jestli se chcete raději pomalu procházet nebo hledáte ultimativní výzvy, tady vám splní všechna přání.

Wenns - informace

Rakouský Wenns

Pěkná prázdninová obec Wenns se nachází v nadmořské výšce 979 metrů, v tyrolském údolí Pitztal. Vzhledem k tomu, že je obec umístěna uprostřed údolí, během několika let se z ní stalo centrální středisko pitztalské lyžařské oblasti. K této obci náleží i několik dalších malých vesniček.

Wenns im Pitztal v zimě

Rakousko - středisko Wenns im Pitztal

V zimě se dá lyžovat v těch nejlepších skiareálech, které místní region Wenns nabízí. Necelých 10 km je vzdálený skiareál Hochzeiger, lyžovat se dá na ledovci Pitztal anebo u jezera Rifflsee.

Ale i mimo sjezdovky je spousta příležitostí k pohybu na čerstvém vzduchu, v krásné krajině. Můžete se těšit na četné zimní turistické stezky, putování bílou zimní krajinou na sněžnicích nebo si můžete vyzkoušet curling. Čekají zde na vás také kilometry perfektně upravených běžkařských tras.

Wenns im Pitztal

Rakousko - městečko Wenns im Pitztal

Městečko Wenns im Pitztal má asi 2000 obyvatel a je rozděleno do několika menších částí a samot: Bieracker, Brennwald, Pitzenhöfe, Unterdorf, Oberdorf, St. Margarethen, Siedlung, Trenk, Amishaufen, Audershof, Farmie, Eggmahd, Winkl, Obermühlbach, Greith, Anger, Bichl, Ofen, Langegerte, Säge, Matzlewald, Schweizerhof, Moosanger, Grenzstein, Taschen, Neu Amerika, Piller a Fuchsmoos, které leží v nadmořské výšce 1000 - 1350 metrů.

Pitztal na Facebooku

Hinterer Brunnenkogel

21.07.2018 - 23:00

CloudyWest-northwest, Light air, 1.3 m/s1°C

0 mm srážek

Tlak: 1016.3 hPa

Jerzens

21.07.2018 - 23:00

CloudySouth-southwest, Light air, 0.6 m/s14°C

0 mm srážek

Tlak: 1015.6 hPa

Sankt Leonhard im Pitztal

21.07.2018 - 23:00

CloudySouth-southwest, Light air, 0.6 m/s11°C

0 mm srážek

Tlak: 1015.8 hPa

Předpověď počasí na yr.no.