Jste zde

Domů » Zima

Ostatní zimní sporty

Co se dá ještě na sněhu podniknout?

Wiesing v zimě, 2. část

Wiesing v zimě, 2. část

Pokud cestujete s dětmi, je pro ně Wiesing to pravé místo. Lyžařské školy v této oblasti nabízejí dětem nejrůznější atrakce, od bezplatné dopravy dětí až po nejrůznější dobrodružné hry, a také dětskou diskotéku s tučňákem BOBO.

Zatímco bude o děti dobře postaráno, mohou si dospělí užívat na svazích a prarodiče mohou pro změnu zvolit procházku po upravených zimních turistických stezkách a užívat si překrásné zimní zasněžené krajiny. Můžete zde strávit perfektní vícegenerační dovolenou.

Zimní dovolená v Jerzensu

Zimní dovolená v Jerzens

Na začátku údolí Pitzal, kde je horská krajina ještě trochu vlídnější, leží v nadmořské výšce 1100 m vesnice Jerzens. Čím dále postupujete do údolí, tím je krajina drsnější a nevlídnější. Na konci Pitztalu, za bílým vrcholkem Mittagskogelu, se rozprostírá ledovcová oblast.

Nad Jerzensem láká k lyžování skiareál Hochzeiger, který se rozprostírá mezi horskými vrcholy Hochzeiger a Sechszeiger. V areálu najdete 45 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti, které se táhnou hlavně podél slunných svahů nad hranicí lesa.

Zimní dovolená v Pilleru

Zimní dovolená v Pilleru

Idylická vesnička Piller leží nedaleko obce Jerzens v údolí Pitztal. Uprostřed překrásné horské krajiny můžete strávit báječnou zimní dovolenou.

Nezáleží na tom, jestli chcete prožít aktivní dovolenou a sportovat na čerstvém vzduchu, nebo toužíte po klidnějším pobytu. V Pilleru může strávit dovolenou každý podle svého přání. Ubytovací možnosti ve vesnici jsou výborné. Můžete si vybrat útulný apartmán, hotel nebo prázdninový domek.

Zimní dovolená v Imstu

Pitztalská oblast v Rakousku, Imst

Imst leží v malebném údolí Gurgltal, nedaleko města Landeck. Během procházky po městečku si můžete udělat pauzu v některé z restaurací a kaváren. Najdete zde taká spoustu možností pro ubytování, od útulných chat a apartmánů až po hotelové pokoje.

Zimní dovolená v údolí Pitztal

Zimní Pitztal v Rakousku s lyžaři
Autor: Pansonaut

Na ledovci Pitztal se lyžuje od poloviny září až do začátku června. Kromě toho můžete navštívit lyžařské středisko Rifflsee v údolí Innerpitztal nebo skiareál Hoch-Imst. Několik kilometrů dlouhé sjezdovky pro začátečníky i profesionály tady čekají právě na vás. Moderními vleky a lanovkami se dostanete do všech lyžařských oblastí.

Dovolená v Arzl im Pitztal

Rakouské místo Arzl im Pitztal

Vyberte si pro strávení svojí dovolené městečko Arzl. Leží v nadmořské výšce 880 m na začátku údolí Pitztal, které zase uzavírá impozantní pitztalský ledovec. K ubytování si můžete vybrat z mnoha nabídek, ať už prázdninový domek, apartmán nebo hotelový pokoj.

Stránky

Pitztal na Facebooku

Hinterer Brunnenkogel

21.07.2018 - 23:00

CloudyWest-northwest, Light air, 1.3 m/s1°C

0 mm srážek

Tlak: 1016.3 hPa

Jerzens

21.07.2018 - 23:00

CloudySouth-southwest, Light air, 0.6 m/s14°C

0 mm srážek

Tlak: 1015.6 hPa

Sankt Leonhard im Pitztal

21.07.2018 - 23:00

CloudySouth-southwest, Light air, 0.6 m/s11°C

0 mm srážek

Tlak: 1015.8 hPa

Předpověď počasí na yr.no.