Jste zde

Domů » Zima

Vleky, lanovky

Jak se dostanete na svahy?

Pitztalské novinky 2012/2013

Pitztalský ledovec

Lyžování na Pitztalském ledovci začalo již 5. října 2012, lyžuje se tady každý den od 8:30 do 16:00 hodin. Lanovka Mittelbergbahn je v provozu do 15:45 hodin a Gletscherseebahn do 16:00 hodin.

Lyžařský vlek na vrchol Brunnenkogel byl kvůli stavebním pracím na nové lanové dráze Wildspitzbahn v provozu jen do 13:00 hodin. Lyžování na zdejších sjezdovkách bylo pochopitelně závislé na aktuálních sněhových podmínkách.

Od října 2012 je uvedena do provozu na ledovci Pitztaler Gletscher nová lanovka Wildspitzbahn spolu s kavárnou Cafe 3.440.

Výlet do Oetzu

Rakouská vesnice Oetz
Autor: *HarryCane*

Rekreační středisko Oetz se nachází se v nadmořské výšce 820 m, asi 18 km od obce Imst. Oetz leží v centru přední části údolí Ötztal, kterému také dalo jeho název, na úpatí 3008 metrů vysoké hory Acherkogel, nejsevernější třítisícovky Alp.

Obcí protéká říčka Ötztaler Ache, využívaná k provozování vodních sportů, časté dějiště soutěží v jízdě na kajaku.

Turistika kolem Jerzensu

Zugspitze - panorama

Dovolenou v údolí Pitztal si můžete užívat nejen v zimě. I v létě si můžete pronajmout apartmán nebo pokoj v některém z jerzenských hotelů a věnovat se pěší turistice. Vesnička Jerzens leží pouhých 10 km od obce Arzl im Pitztal.

Wiesing v zimě, 1. část

Wiesing v zimě, 1. část

Wiesing v Tyrolsku je malé městečko, které nabízí velké zimní radovánky. Kdo idylickou vesnici navštíví v zimě, má k dispozici úžasná zimní sportovní a rekreační zařízení slavného regionu Achensee.

Okolní hory, překrásné svahy údolí a fascinující krajina, která má každému co nabídnout. Wiesing je sám o sobě klidné místo, kde můžete relaxovat a vychutnat si dokonalou přírodu, tyrolskou pohostinnost a komfortní ubytování, jako jsou hotely, rekreační domy a prázdninové apartmány.

Zimní dovolená v Pilleru

Zimní dovolená v Pilleru

Idylická vesnička Piller leží nedaleko obce Jerzens v údolí Pitztal. Uprostřed překrásné horské krajiny můžete strávit báječnou zimní dovolenou.

Nezáleží na tom, jestli chcete prožít aktivní dovolenou a sportovat na čerstvém vzduchu, nebo toužíte po klidnějším pobytu. V Pilleru může strávit dovolenou každý podle svého přání. Ubytovací možnosti ve vesnici jsou výborné. Můžete si vybrat útulný apartmán, hotel nebo prázdninový domek.

Pitztal - Hochzeiger

Pitztal, Rakousko
Autor: Pansonaut

Pitztal je nejoblíbenějším rekreačním střediskem v Tyrolsku, které vyhledávají především rodiny s dětmi. Vysokohorská lyžařská oblast HochzeigerJerzensu, jejíž lyžařské vleky a lanovky jezdí až do nadmořské výšky 2450 m, je pohádkově krásná a jsou zde pro vás připraveny rozmanité sjezdovky všech stupňů obtížnosti.

Stránky

Pitztal na Facebooku

Přihlášení

Hinterer Brunnenkogel

27.03.2015 - 06:00

SnowNorthwest, Light breeze, 2.5 m/s-10°C

1.7 mm srážek

Tlak: 1014.2 hPa

Jerzens

27.03.2015 - 06:00

Sleet showersNorthwest, Light air, 0.8 m/s1°C

1.4 mm srážek

Tlak: 1015.0 hPa

Sankt Leonhard im Pitztal

27.03.2015 - 06:00

SnowNorthwest, Light breeze, 1.7 m/s-2°C

1.7 mm srážek

Tlak: 1014.5 hPa

Předpověď počasí na yr.no.